TAS Baltics DMC ir ienākošā tūrisma uzņēmums, kas darbojas Baltijas valstu tirgū. Uzņēmuma darbības sfēras aptver galvenokārt atpūtas ceļojumu pārdošanu un tūrisma programmu izstrādi. TAS Baltic DMC nodrošina ceļošanas servisu gan individuāliem ceļotājiem, gan tūristu grupām.

TAS Baltics DMC piedāvā kvalitatīvu servisu par cenām, kuras ir piejamas visiem klientiem, neatkarīgi no tā, vai tā būtu tūristu grupa, vai individuāls ceļotājs- ceļojumu un pasākumu piedāvājums ir plašs un visaptverošs. TAS Baltics DMC priekšrocība ir tūrisma jomas un specifikas profesionāla pārzināšana, apvienojumā ar vērtīgu pieredzi. TAS Baltics DMC arī piedāvā organizēt sapulces, pasākumus, kongresus, korporatīvos seminārus, konferences, prezentācijas, kā arī svinības jebkurā no Baltijas valstīm.

Tūrkompānija Via Hansa piedāvā plašu ceļojumu mērķu un programmu klāstu Baltijas reģionā. Via Hansa ir ienākošā tūrisma kompānija, kas apkalpo grupas un individuālus ceļotājus.

Tūristiem Via Hansa piedāvā ekskursijas pa pilsētām, kā arī maršrutus, kas izved cauri visām trīs Baltijas valstīm – Igaunijai, Latvijai un Lietuvai. Via Hansa arī piedāvā speciālos maršrutus, piemēram, valdības pārstāvjiem, dažādu profesiju pārstāvjiem, reliģiskām grupām un daudziem citiem.

Tāpat Via Hansa piedāvājumā ietilpst konferenču menedžments, starptautisko izstāžu apkalpošana. Kompānija piedāvā arī maršrutus ceļotājiem, kas tiek apvienoti ar nozīmīgu kultūras pasākumu baudīšanu, piemēram, Rīgas operas festivālu.

Via Hansa nodrošina ceļošanu ar kruīza kuģiem no vairākām ostām, to skaitā Kopenhāgenas, Stokholmas, Sanktpēterburgas, Tallinas, Rīgas, Klaipēdas, Kaļiņingradas, Gdaņskas un Helsinkiem.

Tūrisma kompānija Latvia Tours apkalpo individuālos ceļotājus, grupas, kā arī korporatīvos klientus, palīdzot izvēlēties ceļojuma galamērķus, organizējot optimālākos ceļošanas plānus, nogādājot līdz galamērķiem, vai tie būtu atpūtas vai biznesa braucieni. Latvia Tours ir pilna servisa ceļojumu aģentūra.

Latvia Tours ir American Express Travel Services franšīzes uzņēmums. Latvia Tours izveidojuši īpašu servisa paketi biznesa ceļojumu vajadzībām, kas piemērojama korporāciju, kompāniju un institūcjiu prasībām. Latvia Tours piedāvā arī ceļojumu paketes VIP klientiem, kuras izstrādā augstas klases tūrisma speciālisti, kas ievēro katra klienda individuālās intereses.

Ienākošā tūrisma jomā Latvia Tours ir viena no pieredzējušākajām kompānijām, kas piedāvā apceļot visas Baltijas valstis, rezervējot viesnīcas Tallinā, Rīgā un Viļņā. Latvia Tours arī piedāvā rīkot konferences un citus pasākumus.

Latvijas tūrisma operators „Bulta Tūre” tūrisma tirgū sekmīgi darbojas jau 20 gadus. Pateicoties aģentūras darbiniekiem un uzņēmuma partneriem «Bulta Tūrē» pieejama visjaunākā informācija par tūrisma servisa iespējam Eiropas, Baltijas un Skandināvijas valstīs. Ar prieku parādīsim Latviju, tās viesmīlību un tradicionālo virtuvi. Esam gatavi pavērt Jums durvis arī uz Skandināviju.

Piedāvājam tematiskās tūres, kombinētās tūrisma pakalpojumu programmas, atpūtu un ārstēšanos sanatorijās un veselības reabilitācijas centros, korporatīvo pasākumu un konferenču organizēšanu, visu veidu transporta pakalpojumus, avio, vilcienu, autobusu, prāmju biļešu rezervēšanu.

Pēc jūsu ieskatiem piedāvājam arī biļetes uz koncertiem un festivāliem, viesnīcu rezervēšanu, atveseļošanas tūrismu un ārstēšanos.

Ceļojumu birojs «Expres Travel» piedāvā trīs darbības virzienus – korporatīvo klientu apkalpošanu, pilna servisa, atpūtas, ceļojumu un sporta braucienu organizēšanu, kā arī uzņemošo tūrismu.

“Express Travel“ dibināts 1999. gada 4. Martā. “Express Travel” ieņem stabilu vietu Latvijas tūrisma tirgū un tam ir trīs darbības virzieni :

Jau 2007. gadā “Express Travel” kļuva par “BCD Travel” partneri Latvijā, kas ir viens no lielākajiem biznesa tūrisma menedžmenta tīkliem pasaulē un ļauj vienkāršot un optimizēt biznesa klientu apkalpošanas procesu, taupot uzņēmumu laiku un līdzekļus.

Biroja nodaļa “Express Travel” ir pilna servisa atpūtas, ceļojumu un sporta braucienu nodaļa, kas organizē braucienus atpūtai, interešu ceļojumus, mācības, kā arī svarīgāko sporta pasākumus apmeklējumus.

Darbojas arī “Express Baltic”– uzņemošā tūrisma nodaļa, kas darbojas ne vien Latvijas, bet arī Baltijas tirgū un organizē individuālo tūristu, grupu, konferenču motivējošus braucienus uz Latviju un Baltiju.

“Express Travel” ir asociāciju IATA, ALTA un IAGTO biedrs.

Terra Baltica Travel, founded in 2005, is already a recognized leader in the fields of venue finding, event managment and corporate travel. We have quickly established ourselves as a credible and well-respected competitor in the industry. Our professional forward thinking team, being in travel industry for over 20 years, is energetic and flexible offering and actualizing various programs.

We’ve built our business on the firmest foundation of all – reputation for quality, creativity and value for money. Our service standards bring clients back, time and time again.

In today’s competitive marketplace Terra Baltica Travel brings experience, expertise and the ability to find unique solutions to clients challenges.

Tūrisma firma «Remaco» darbojas kopš 1992.gada, klientiem piedāvājot plašu servisu klāstu, nodrošinot ceļojuma servisu visā pasaulē.

“Remaco” piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs – individuālas un grupu avio un auto ekskursijas Eiropā, braucieni uz eksotiskajām zemēm, atpūta pazīstamos pasaules kūrortos, piedzīvojumu tūrisms, iespējams izveidot grupu maršrutus atbilstoši specifiskām interesēm. Firma jau daudzus gadus strādā kā kalnu slēpošanas kūrortu operators.

“Remaco” nodrošina aviobiļešu rezervēšanu un iegādi, augstas kvalitātes viesnīcas visā pasaulē, dzīvības un finanšu risku apdrošināšanu, kā arī vīzu noformēšanu.

Ceļojumu birojs Carlson Wagonlit Travel Meetings & Events piedāvā kvalitatīvus un ekonomiski izdevīgu darījumu tūrisma pakalpojumumu programmu uzņēmumiem un augstākās kvalitātes atpūtas ceļojumus privātpersonām. CWT Meetings & Events arī specializējas konferenču un biznesa tikšanos organizēšanā.

Carlson Wagonlit Travel Meetings & Events organizē biznesa tikšanās un konferences, nodrošinot piemērotākās vietas izvēli, plānojot pašu pasākumu, nosūtot ielūgumus, rezervējot viesnības pasākuma dalībniekiem. Carlson Wagonlit Travel arī nodrošina visu pasākumam nepieciešamo tehniku, personālu, kā arī izklaides programmu, ceļojumu menedžmentu – visu, kas nepieciešams, lai izdotos lielisks pasākums.

Carlson Wagonlit Travel ir pirmais birojs Latvijā, kuram piešķirts Green Office sertifikāts. Green Office ir Pasaules Dabas Fonda (WWF) vides pakalpojums ar kura palīdzību birojiem iespējams samazināt nelabvēlīgo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī ietaupīt energoresursus un biroja ikdienas izdevumus.

CWT Meetings & Events ir starptautiskā darījumu braucienu pārvaldes tīkla Carlson Wagonlit Travel partneris Latvijā un starptautiskā Lufthansa City Center tīkla birojs Latvijā.

2009. gadā Carlson Wagonlit Travel saņēma starptautisko LCC Green Award par Green Office iniciatīvu Latvijā un Igaunijā, bet 2005. gadā saņēma starptautisko LCC Marketing Award.

Rixtravel Company – ir viena no vadošajām ienākošā tūrisma kompānijām Baltijas valstīs – Latvijā,Lietuvā un Igaunijā. Rixtravel Company piedāvā dažādas programmas un plašu ceļojumu pakalpojumu klāstu Baltijas valstīs.

Viesnīcu rezervācija, grupu ekskursijas un kombinētās tūres, individuālās tūres un ekskursijas, SPA un rehabilitācijas  programmas, biļešu rezervācija – avio, autobusa un dzelzceļa, prāmja rezervācijas, transfēri, gida pakalpojumi, auto noma, dažādu korporatīvo pasākumu  un izklaižu programmu organizēšana, biļešu rezervācija uz dažādiem koncertiem, operām, teātriem, festivāliem, sporta spēlēm un citiem pasākumiem, konfereņču rīkošana.

Rixtravel Company piedāvājums neaprobežojas tikai ar standarta programmām: tiek piedāvātās arī dažādas tematiskās tūres, kombinētas programmas ar vairāku Baltijas valstu pilsētu apmeklējumu, speciālas Ziemassvētku un Jaungada programmas.  Rixtravel Company ar lielu prieku parādīs Jums Baltijas valstu šarmu un viesmīlību!

Baltic Events & Tours is a full-service Destination Management Company providing conference and event management and all kind of travel related services in the Baltic region.

With our vast long-term experience and profound knowledge of destination we strive to exceed our clients’ expectations.

We ensure outstanding service, reliability and competitive rates, providing to our clients one-stop shopping, comprehensive and innovative ideas for programs as well as personal professional assistance on spot.
We value our clients’ needs as they were our own! Let us know your wishes and we will arrange an excellent program for your event or tour: Meetings, Conferences and Congresses, Incentive Tours & Events ,Team-Building Activities, Evening EntertainmentVenue houses, Gala dinners, Accommodation, Transfers, Meal Arrangements and Catering, Leisure Programs, Recreational Travel, Special , Interest Tours, Study Tours and Technical Visits , Site Inspections

Our goal is to make your event a success!

BALTIC TRAVEL SERVICES ir dibināts balstoties uz vairāk kā 20 gadu pieredzi un zināšanām tūrisma industrijā.

BALTIC TRAVEL SERVICES piedāvā pilnu ienākošā tūrisma pakalpojumu klāstu Baltijas jūras valstu reģionā – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Polijā, Zviedrijā un skaistajā Sanktpēterburgā.

Brīnišķīgas kultūras tūres, interesantas ekskursijas, aizraujošas aktivitātes piesaista individuālos un grupu ceļotājus no visas pasaules. Kreatīvā, dinamiskā un aizrautīgā komanda nodrošina arī komandas saliedēšanās, konferenču un korporatīvo pasākumu rīkošanu.

Konkurētspējīgas cenas un pakalpojumu kvalitāte ir pamata komponenti klientu apmierinātībai. BALTIC TRAVEL SERVICES ir ALTA (Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas) biedrs.

Via Baltic — tūrisma aģentūra, kas piedāvā pilnu pakalpojumu spektru Baltijas jūras reģionā.

Mūsu darbības pamatvirzieni ir grupu un individuālie ceļojumi, konferenču un dažādu pasākumu organizēšana.

Kopā ar Latvijas piļu un muižu Asociāciju mēs izveidojām un attīstam portālu www.gopalace.lv, kas apvieno Baltijas muižas un pilis, kā arī dod iespēju rezervēt dažādus piedāvājumus internetā.

„West Express“ – pirmaujanti turizmo agentūra ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. „West Express“ savo klientams organizuoja įvairiausio pobūdžio verslo ir poilsio keliones.

Istorija — Lietuvoje savo veiklą pradėjo 1992 metais. 2004 m. „West Express“ atidarė savo filialą Taline, Estijoje.

Vizija — Pranokti mūsų klientų lūkesčius.

Misija — Užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, jį grindžiant aukščiausio lygio aptarnavimo standartais, abipusiai naudinga partneryste bei išlaikant lyderio poziciją Lietuvos turizmo verslo rinkoje.

 Starptautiskā tūrisma aģentūra Estravel Latvia piedāvā visus ar ceļojumiem saistītos pakalpojumus, kā arī tūrisma maršrutus visā pasaulē un nodarbojas ar ienākošā tūrisma apkalpošanu Baltijā, nodrošinot pakalpojumus individuāliem tūristiem, grupām un korporatīvajiem klientiem. Estravel Latvia darbības pamatā ir tiešie sadarbības līgumi ar autorizētiem piegādātājiem visā pasaulē – avio, prāmju, kruīzu, dzelzceļa, automašīnu īres kompānijām un citām transporta organizācijām, viesnīcām, konferenču un atpūtas centriem, kūrortiem, ēdināšanas uzņēmumiem un citiem sadarbības partneriem.

Kopā ar Estravel A/S grupas uzņēmumiem Igaunijā un Lietuvā, Estravel Latvia pārstāv Baltijas valstu ienākošā tūrisma zīmoluBaltcoming (www.baltcoming.com). Estravel Latvia ienākošā tūrisma nodaļa nodarbojas ar Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ieceļojošo tūristu, kā arī ar Latvijā reģistrēto korporatīvo klientu – uzņēmumu apkalpošanu. Aģentūra nodrošina viesnīcu rezervēšanu individuāliem un grupu ceļotājiem, transporta pakalpojumu un ekskursiju piedāvājumus, organizē un vada seminārus, konferences un izglītojošus pasākumus, kā arī izklaides un atpūtas pasākumus. Konferenču, kongresu un korporatīvo pakalpojumu organizēšanas ietvaros Estravel Latvia nodrošina klientus arī ar reģistrācijas, pasākuma norises monitoringa, statistikas un finanšu administrēšanas informācijas tehnoloģiju risinājumiem.

Estravel Latvia ir tūrisma aģentūras Estravel A/S filiāle Latvijā un Somijas lielākā tūroperatora Finland Travel Bureau grupas locekle, kā arī American Express globālā ceļojumu partneru tīkla pilnvarots pārstāvis. Estravel Latvia ir IATA (Starptautiskās Gaisa Transporta Asociācijas) licencēta aģentūra, kā arī ALTA (Latvijas Tūrisma Aģentu Asociācijas) un ECTAA (Eiropas Tūrisma Aģentu Asociācijas) biedrs.

Baltic Travel Group ir viena no vadošajām ienākošā tūrisma (Destination Management) kompānijām Baltijas valstīs, kas piedāvā pilnu servisa paketi individuāli ceļojošajiem, grupām un korporatīvajiem klientiem. Desmit gadu pastāvēšanas laikā kompānija nodrošinājusi servisu vairāk nekā 300 000 Baltijas apceļotāju no 85 valstīm.

Baltic Travel Group nodrošina pilnu servisu ceļotājiem – nodrošina apmešanos vairāk nekā 320 Baltijas viesnīcās par īpašām cenām, palīdz atrast konferenču, semināru un citu īpašu notikumu norises vietas, organizē konferences un izstādes, sastāda budžetu un plāno finanses, nodrošina transportu, transfērus un tehnisko aprīkojumu, pie viena nodrošinot arī autobusu, vilciena un lidmašīnu biļešu saņemšanu. Baltic Travel Group servisā ietilpst arī dabas skatu programmas, ko vada vairākas valodas pārvaldoši gidi, tūristiem tiek sagādātas biļetes uz daudziem kultūras pasākumiem, to skaitā operas apmeklējumiem, tiek organizētas dažādas sociāla rakstura un izklaides programmas.

Founded in Copenhagen in 1972, Tumlare has established a worldwide reputation for providing exceptional service quality and outstanding travel experiences. As one of Europe’s leading Destination Management Companies, Tumlare has brought together some of the best professionals in the industry, guaranteeing both a unique understanding of its global clients and a commitment to developing long-term relationships with local partners. Today, our global network combines extensive local knowledge and expertise across over 30 offices on four continents.

We have been building our reputation for excellence on the following core principles ever since 1972 Strong focus on bringing together the best people in the industry Emphasis on delivering localised, personalised service to global customers Competitive pricing through highly specialised local purchasing teams Adaptive and creative approach based on deep understanding of client needs.

FJC TRAVEL is a Destination Management Company in the Baltic States:

Estonia, Latvia and Lithuania

FJC TRAVEL will assist you in organizing a successful trip to one or all the three Baltic States.
We would like to offer our high quality of service and the greatest attention to the customer needs.

Our main advantages:

 • quality and personal attention to the customers’ needs
 • flexible to make fast decisions
 • competitive service prices
 • creative ideas of spending your holidays in the Baltic States

Our main strength is in our love to the Baltic States, we believe it is beautiful and full of diversity and delight.
We want you to see the Baltic States in the same way.

FJC TRAVEL team invites you to enjoy a successful trip in the Baltic States

Welcome to your Destination Management Company  to Nordic and the Baltic Countries.
With experience in the travel management, SIA NB DMC’s team is professional, flexible, service minded and multi lingual.The tailor made solutions are carefully designed into detail to fulfill the client’s expectations taking in consideration their needs, interest, budget and purpose with the travel.
Our clients are our priority and we can reassure you that we can provide you with fast and relevant information. We always will find the most suitable solution according to your request and guarantee services with the best quality.We are working with professionals to provide highest service in the area.
We always are working for better result to exceed our customer expectation.
Please do not hesitate to contact us. Our quotations in English , Russian, Latvian and Finish are free of charge.

Reisiekspert on Eesti erakapitalil põhinev täisteenust pakkuv reisibüroo, reisikorraldaja ja konverentsikorraldaja.

Meie tegevusvaldkondadeks on:
(a) Reisiteenuste müük,
(b) Reisikorraldus,
(c) Äri-klientuuri teenindus,
(d) Incoming (Eestisse ja ümberkaudsetesse riikidesse saabuvate klientide teenindamine, sh siseturism),
(e) Konverentside ja kongresside teenindus (sh incentive reisiteenused).

Meie äriidee:
(a) täisteenust pakkuv reisibüroo ja reisikorraldaja,
(b) kvaliteetsed teenused (vs. lihtsustatud odavad teenused),
(c) “rätsepatöö” (reisiteenused vastavalt kliendi soovidele),
(d) niššturgude kasutamine.

Reisiekspert on asutatud 1995. aastal. Reisiekspert on suurim Eesti kapitalile kuuluv reisibüroo.

Kasutatavad kaubamärgid:
Reisiekspert — reisibüroo ja reisikorraldusteenused
Konverentsiekspert — konverentsiteenused

Firmalause
Kvaliteetreisid Reisieksperdilt

Grand Baltics is an Incoming Tour operator offering a full range of luxury travel services in Estonia, Latvia, Lithuania for both individuals and groups. Since the first day of the company establishment in 2007 our goal is to provide excellent service, make our clients feel welcome and cared about.
In all three Baltic countries we offer:

 • Hotels, castles, manor houses reservations
 • First class transfers with private drivers
 • Sightseeing tours with professional guides
 • Unique and exciting activities
 • Guaranteed and tailor made tours
 • SPA breaks and recreation packages
 • Special interest and sport tours

We invite you to join us on an unforgettable tour throughout the Baltics, exploring its ancient and historical Old Towns, discovering the wild nature and the traditions of our lands, experiencing the exciting nightlife of the capitals.

Sincerely yours,
The team of Grand Baltics

Tūrisma aģentūra «AP SAULI» Liepājā sava biroja durvis  pirmajiem apmeklētājiem vērusi 2000. gada 8. septembrī.

Pa šo laiku  jau ir izveidojies pastāvīgo klientu loks, kurš ik gadus turpina pieaugt, jo piedāvājam Kurzemes pusē dzīvojošiem klientiem visas tās pašas iespējas, ko viņi saņemtu Rīgā.  Mūsu sadarbības partneri ir visi lielākie Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas tūroperatori, tāpēc varam piedāvāt  klientiem tieši tādu pašu cenu, kādu viņš maksātu Rīgā.  Protams Klienta ziņā ir izvēlēties kurp doties, bet mūsu dienās   «laiks ir nauda «-  un tieši to mēs piedāvājam ekonomēt!

Mūsu pakalpojumus izmanto dažādas organizācijas, uzņēmumi, iestādes un darba kolektīvi, kuri ir sapratuši, ka ērtāk izvēlēties sev vajadzīgo pakalpojumu  ir vienā vietā. Ja arī Jūs esat nolēmis ceļot ar tādām kompānijām kā NOVATOURS, TEZ TOUR,  ALIDA TURS, IMPRO, RELAKS TŪRE, AVEROJA, GORBANTS, OZOLCIEMS TŪRE u.c. droši dodieties pie mums, mēs ieteiksim labāko no visiem iespējamiem piedāvājumiem, piemeklējot ceļojumu gan pēc cenas,  gan laika, gan vēlamā komforta.

Mēs piedāvājam  arī iespēju nomāt dažādas ietilpības komfortablus autobusus braucieniem uz tuvām vai tālām vietām. Jūs apkalpos profesionāli autobusu vadītāji, kuri pa Eiropas ceļiem braukuši jau daudzus gadus.

UAB „Leisure group Europe“ — entertainment agency, established in 2012. We provide entertainment services in Riga and Vilnius.

Our mission — to provide for our customers the widest range of entertainment, impressions and new information. We appreciate feedbacks from our clients, also tryingto improve our services as much as we can. We are always looking for innovation and each year seek to suggest the new original ways to spend free time.

UAB «Leisure group Europe» are happy to support beautiful initiatives and original projects.

Tūrisma kompānija Topaztour ir ienākošā tūrisma uzņēmums, kas darbojas Latvijas teritorijā. Darbības sfēras aptver individuālo tūrisma programmu izstrādi, ievērojot katra klienta individuālās intereses. Nodarbojamies ar tūrisma pakalpojumu sniegšanu biznesa un VIP klases personām un kompānijām — biznesa un premium klases automobīļu īre ar šoferi, veicam visu veidu transporta pakalpojumus, avio, vilcienu, autobusu, prāmju biļešu rezervēšanu, concierge-servisa pakalpojumus.

BUY TICKET ONLINE
WITH 20% DISCOUNT

BUY TICKET
Call Now Button