River Cruises Latvia

-20% ATLAIDE IEGĀDĀJOTIES BIĻETI MŪSU MĀJASLAPĀ

Piestatne-1

PAR MUMS

Uzņēmums SIA „Jaunā Vecrīga” ir devis lielu ieguldījumu Rīgas kuģīšu attīstībā. Mūsu uzņēmums darbojas kopš 2013. gada un ar teicamu reputāciju. Pieaugot pieprasījumam pēc mūsu reisiem un piedāvātā servisa no ceļojumu kompānijām/ aģentiem un pasažieriem, esam nolēmuši paplašināt mūsu uzņēmuma piedāvājuma klāstu arī ar kanāla kuģīšiem un airu laivām. Par mums runā mūsu darbi

River Cruises Latvia pašlaik piedāvā 7 kuģīšus, kā arī airu laivu un katamarānu nomu : Atpūtas kuģīti “VECRĪGA” , Atpūtas kuģīti “ELIZABETE” , Atpūtas kuģīti “Agnes” , Kanāla kuģīšus „AMBER RĪGA„AURORA” , “ARABELLA” un “ANNABELLA” .

Mēs piedāvājam Kuģīšus pa Daugavu, uz Jūrmalu, Mežaparku un Rīgas kanālu

Mūsu mērķis ir katram klientam piedāvāt labāko servisu un interesantākos maršrutus par izdevīgām cenām.

Kā arī mēs piedāvājam kuģīšu nomu – izstāstiet mums savu ideju, mēs piedāvāsim risinājumu!

Mūsu kuģīšu piestātnes atrodas:

Atpūtas kuģītis „VECRĪGA” – 11.Novembra krastmala, starp Akmens un Vanšu tiltiem (Pie Akmens tilta, pretī RTU un Rātslaukumam).

Kanāla kuģīši „AMBER RĪGA” , “ANNABELLA” un “ARABELLA”– Rīgas kanālā, Radio ielā 1 (pretī Tējas namiņam “APSARA”) un 200 m no Latvijas Nacionālās Operas .

Kanāla kuģītis “AURORA” – 11.Novembra krastmala, starp Akmens un Vanšu tiltiem (Pie Akmens tilta, pretī RTU un Rātslaukumam).

Atpūtas kuģītis „ELIZABETE” (RĪGA – MAJORI – RĪGA) – 11.Novembra krastmala, starp Akmens un Vanšu tiltiem (Pie Akmens tilta, pretī RTU un Rātslaukumam).

Atpūtas kuģītis „AGNES” (RĪGA – MEŽAPARKS – RĪGA) – 11.Novembra krastmala, starp Akmens un Vanšu tiltiem (Pie Akmens tilta, pretī RTU un Rātslaukumam).

Airu laivu un katamarānu noma – Rīgas kanālā, Radio ielā 1 (pretī Tējas namiņam “APSARA”) un 200 m no Latvijas Nacionālās Operas .

 

Mēs piedāvājam –  Atpūtas kuģītis “VECRĪGA” , Atpūtas kuģīša “ELIZABETE” , Atpūtas kuģīti “AGNES” kā arī,  Kanāla kuģīšu „AMBER RĪGA” , „AURORA” , “ARABELLA” un “ANNABELLA” nomu, lai noorganizētu:

  • Privātās jubilejas ballītes;
  • Izlaiduma svinības;
  • Tematiskas pirms kāzu ballītes (Vecmeitu un vecpuišu ballītes);
  • Kāzas;
  • Bērnu ballītes;
  • Team Building (Komandas veidošanas un stiprināšanas pasākumi);
  • Korporatīvos pasākumus;
  • Tematiskās jubilejas;
  • Banketus, seminārus/prezentācijas, tematiskās ballītes u.tml. pasākumus.
Izstāstiet mums savu ideju, mēs piedāvāsim risinājumu!

Tel.: +371 29896138, 20091302
E-mail: jaunavecriga@knutstyle.lv
WEB: www.rivercruises.lv , www.jaunavecriga.lv

Mūsu uzņēmuma piedāvātie maršruti:

BUY TICKET ONLINE
WITH 20% DISCOUNT

BUY TICKET
Call Now Button