Gatavojoties Latvijas simtgadei, esam sarūpējuši pasākuma programmu uz Atpūtas kuģīša “VECRĪGA”.

LATVIEŠU TAUTAS TRADĪCIJU PASĀKUMS UZ KUĢĪŠA “VECRĪGA”
Latviešu tradicionālo ēdienu, dzērienu, mūzikas instrumentu un deju prezentācijas vakars, vērojot Rīgas panorāmu uz viesmīlīgā Atpūtas kuģīša “Vecrīga” būs ne tikai lielisks veids, kā atraktīvi iepazīstināt savus ārzemju draugus ar latviešu tautas tradīcijām, bet arī pašiem jautri pavadīt laiku sev tik mīļā un tuvā latviskā garā!

PAR PASĀKUMU:
Jau uzkāpjot uz kuģa, Tevi sagaidīs viesmīlīga latviešu tautumeita un tautudēls, piedāvājot pēc seno latviešu metodēm gatavotu degvīnu. Ērtajā atpūtas kuģītī „Vecrīga” tautumeitas aicinās ieņemt vietu pie klātiem galdiem un drīz jau sāksies latviešu nacionālās dziedāšanas, dejošanas un ēdiena prezentācijas vakars, peldot pa Daugavu līdz Jūras vārtiem vai līdz Doles salai. Klausoties dziesmas un vērojot dejas, viesmīļi pasniegs tradicionālos latviešu zivju un gaļas ēdienus, kā arī pēc sentēvu metodēm brūvētu alu vai mājas vīnu. Pasākumā piedalās Latvijas Nacionālo Folkloras konkursu laureāti – Latvijas dzīvespriecīgākie muzikanti, dziedātāji un dejotāji folkloras žanrā, kas tevi aizraus ar enerģiskām mūzikas skaņām. Kad būsi kārtīgi ieturējies, varēsi mest sev izaicinājumu un mācīties jestras latviešu tautas dejas.

PASĀKUMA ILGUMS UN MARŠRUTS:
Brauciena ilgums ir 2 stundas. Maršruts ir pēc izvēles, t.i., brauciens uz Jūras vārtiem vai brauciens līdz Doles salai.

CENA:
Cena 1.pers. 45 EUR ar pvn (min 20 pers.).

Ja vēlies apskatīties kuģīšus – sazinies ar mums!

Tālr.nr.+371 29896138, 29224742,
e-pasts: info@jaunavecriga.lv

BUY TICKET ONLINE
WITH 20% DISCOUNT

BUY TICKET
Call Now Button